банер 1
банер3
банер2

производ

Главно се занимава со производство на кутии во различни бои, самолепливи етикети, прирачници, висечки ознаки и други производи од хартија.

Види повеќе >>
X

за нас

Itech Labels е професионална компанија за печатење.

за-имг

што правиме

Itech Labels е професионална компанија за печатење.По години напорна работа, таа станува еден од водечките производители на печатење во Кина.Главно се занимава со производство на кутии во различни бои, самолепливи етикети, прирачници, висечки ознаки и други производи од хартија.Со долгогодишно искуство во печатење, силна техничка сила и дух на иновативност.Има воспоставено добар корпоративен имиџ и извонредна социјална репутација во истата индустрија.

Види повеќе >>
Истражување

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Прашај сега
 • Професионален

  Професионален

  Има понапредна опрема за производство и група на добро обучени технички столбови за управување.

 • Богато искуство

  Богато искуство

  Со долгогодишно искуство во печатење, силна техничка сила и дух на иновативност.

 • Прилагодете

  Прилагодете

  Може да ја прилагоди формата, бојата, големината, стилот, логото, висококвалитетните суровини, фабричката цена..

апликација

Авиокомпании, прехранбена индустрија, индустрија за пијалаци, канцелариски производи, трговија на мало итн.

 • 2018 година 2018 година

  Основана во

 • 10 10

  Регистриран капитал (милион јуани)

 • ISO9001 ISO9001

  стандарден

 • 13 13

  машини

 • 20 20

  земја

Вести

Бидете во тек со развојот на компанијата и следете ги актуелните вести

Центар за опрема

Центар за опрема

Можеме да ги задоволиме различните потреби на различни клиенти, ги извезувавме нашите производи во повеќе од 20 земји.

Нашата иднина е ветувачка, дојдете да работите со нас

Jiangsu Itech Labels Technology Co., Ltd.е основана во 2018 година во Вукси, прекрасниот брег на езерото Таиху, со амбиција да стане репер претпријатие за печатење етикети во Кина.Компанијата е со седиште во Вукси, провинцијата Џиангсу, а нејзиниот опсег на услуги опфаќа САД, евро...
Види повеќе >>

Пазарот на самолепливи етикети ќе достигне 62,3 милијарди долари до 2026 година

Регионот APAC се предвидува да биде најбрзорастечкиот регион на пазарот на самолепливи етикети во текот на периодот на предвидување.Пазари и пазари објави нов извештај насловен „Пазар на самолепливи етикети по состав...
Види повеќе >>