banderola1
banderolë3
banderolë2

produkt

Ajo është e angazhuar kryesisht në prodhimin e kutive me ngjyra të ndryshme, etiketa vetëngjitëse, manuale, etiketa të varura dhe produkte të tjera letre.

Shiko më shumë >>
X

rreth nesh

Itech Labels është një kompani profesionale printimi.

rreth-img

çfarë bëjmë ne

Itech Labels është një kompani profesionale printimi.Pas vitesh punë të palodhur, ajo bëhet një nga prodhuesit kryesorë të printimeve në Kinë.Ajo është e angazhuar kryesisht në prodhimin e kutive me ngjyra të ndryshme, etiketa vetëngjitëse, manuale, etiketa të varura dhe produkte të tjera letre.Me shumë vite përvojë printimi, forcë të fortë teknike dhe frymë inovacioni.Ajo ka krijuar një imazh të mirë të korporatës dhe një reputacion të jashtëzakonshëm shoqëror në të njëjtën industri.

Shiko më shumë >>
hetim

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Hetim Tani
 • profesionale

  profesionale

  Ka pajisje prodhimi më të avancuara dhe një grup shtyllash të menaxhimit teknik të trajnuar mirë.

 • Përvojë e pasur

  Përvojë e pasur

  Me shumë vite përvojë printimi, forcë të fortë teknike dhe frymë inovacioni.

 • Personalizoje

  Personalizoje

  Mund të personalizojë formën, ngjyrën, madhësinë, stilin, logon, lëndët e para me cilësi të lartë, çmimin e fabrikës..

aplikacion

Linjat ajrore, industria ushqimore, industria e pijeve, produktet e zyrës, tregtia me pakicë etj.

 • 2018 2018

  E themeluar në

 • 10 10

  Kapitali i regjistruar (milion juanë)

 • ISO9001 ISO9001

  standarde

 • 13 13

  makinat

 • 20 20

  vendi

Lajme

Qëndroni në krah të zhvillimeve të kompanisë dhe mbani një sy në lajmet aktuale

Qendra e Pajisjeve

Qendra e Pajisjeve

Ne mund të plotësojmë nevojat e ndryshme të klientëve të ndryshëm, ka eksportuar produktet tona në më shumë se 20 vende.

E ardhmja jonë është premtuese, ejani të punoni me ne

Jiangsu Itech Labels Technology Co., Ltd.është themeluar në vitin 2018 në Wuxi, bregu i bukur i liqenit Taihu, me ambicien për t'u bërë një ndërmarrje standarde e printimit të etiketave në Kinë.Kompania është e bazuar në Wuxi, Provinca Jiangsu, dhe fushëveprimi i saj i shërbimit mbulon SHBA, Euro...
Shiko më shumë >>

Tregu i etiketave vetëngjitëse do të arrijë në 62.3 miliardë dollarë deri në vitin 2026

Rajoni APAC parashikohet të jetë rajoni me rritjen më të shpejtë në tregun e etiketave vetëngjitëse gjatë periudhës së parashikimit.Tregjet dhe tregjet kanë shpallur një raport të ri të titulluar "Tregu i etiketave vetëngjitëse sipas përbërjes...
Shiko më shumë >>